stin

prouzek

Jak si objednat?

Sledujeme trendy v oblasti designu nábytku, designu bytového a trendy v oblasti materiálů. U nás si vyberete z široké nabídky materiálů, barev, kvalitních kování, posuvů, drátěných systémů, provedení kuchyňských linek a dalšího nábytku na míru. Při realizaci výroby nábytku na zakázku nabízíme kompletní servis na klíč včetně zaměření prostoru, počítačového projektu v 3D animaci ZDARMA a variabilního, transparentního rozpočtu.V rámci zakázky Vás budeme průběžně informovat i jednotlivých fázích výroby včetně fotografií ze samotného procesu a našeho zázemí. Výrobní proces máte pod kontrolou! Výroba nábytku na zakázku, zejména pak kuchyní a vestavěných skříní, je natolik specifická a členitá, že často z pouze zaslaných podkladů nejsme schopni adekvátně připravit cenovou nabídku, která by byla konkurenceschopná. Pokud opravdu vážně přemýšlíte o realizaci, věnujte tomuto specifickému druhu zboží alespoň minimum času a zastavte se u nás, kde si upřesníme alespoň základní informace pro tvorbu příznivé cenové nabídky.

 

Pro zaslání rámcové představy a rozměrů v podobě jednoduchého nákresu můžete využít email  info@rrgroup.cz. 

Jednoduché postupy pro Vaše nezávazné objednávky nábytku na zakázku…

 Kuchyň na zakázku

 

Nejprve si změřte prostor Vaší budoucí kuchyně, doporučujeme si zaměřit i  vývody plynu, vody apod.. Přesné zaměření později samozřejmě provedeme my. Pokud budete mít alespoň rámcovou představu o rozmístění jednotlivých spotřebičů bude to při sestavování návrhu výhodou, ale ne nutností samozřejmě. Pro lepší sladění se stávajícím prostorem můžete připojit fotografii místnosti například s detailem podlahy, stěny nebo jiným, se kterým by  měla kuchyňskou linka korespondovat. Nezávaznou cenovou nabídku zpracujeme a zašleme nejpozději do 1 týdne, zpravidla však na místě. Pokud se ji rozhodnete akceptovat sjednáme si následně termín zaměření (s ukázkou vzorníků). Už s výběrem dekorů na počátku a drátěných systémů atd. Vám pomohou naše internetové stránky.Vestavěné skříně na zakázku

 

Nejprve se prosím zamyslete co budete do budoucí skříně ukládat. Dále si změřte prostor pro budoucí vestavěnou skříň. Přesné zaměření později provedeme my.Koupelna

 

Pro lepší sladění nábytku se stávajícím prostorem můžete připojit fotografii koupelny například s detailem podlahy, stěny nebo jiným (motivem), se kterým by  měly koupelnové skříňky a další ladit. Vzhledem k často malým prostorám koupelen je zde velmi důležité přesné zaměření.

  

Ložnice na zakázku

 

Nejprve se prosím zamyslete nad rozmístěním nábytku v místnosti a co do něj budete ukládat. Dále si změřte prostor pro nábytek Vaší ložnice. Přesné zaměření později provedou naši odborníci. Pro případy, že si nejste jistí s rozmístěním nábytku, neváhejte využít služeb našeho architekta. Ten rozmístění nábytku v místnosti a jednotlivý nábytek zakreslí do projektu detailně, včetně rozměrů.


Objednávka postele – pročtěte si případně prosím naše zásady pro návrhy postelí a napište nám, kolik osob bude na posteli spát, jejich výšku a váhové zatížení.

 

 

Obchodní prostory

 

Zde je velmi důležitý účel a potřeby provozu. To budou v tomto případě zásadní informace pro našeho architekta. Dále se postupuje stejně jako u kuchyní a dalšího nábytku na zakázku.

 

 

 

Platební podmínky

 

Během zaměření podepíšeme smlouvu o dílo a následně zašleme zálohovou fakturu. Zálohu si účtujeme ve výši 60% z celkové ceny zakázky, včetně DPH. Kuchyně a vestavěné skříně na míru účtujeme v 15% sazbě. Platba je možná v hotovosti nebo bankovním převodem. Doplatek z ceny ve výši 40 % z celkové ceny díla, včetně DPH, uhradíte v hotovosti nebo převodem nejpozději den před předáním zakázky/montáží nábytku.

 

Cena za dopravu 14,- Kč/Km.

 

 

Dodací lhůty

 

  • Kuchyně dodáváme od 6 do 8 týdnů podle vybraného typu materiálu a termínu obdržení zálohové platby.

  • Vestavěné skříně dodáváme u běžných materiálů v rozmezí 3 - 4 týdnů. U nestandardních materiálů se může prodloužit dodací lhůta až na 6 týdnů. Počítáno ode dne přijetí platby zálohové faktury.

  • Koupelnový a další nábytek na míru dodáváme u běžných materiálů v rozmezí 3 - 4 týdnů. U nestandardních materiálů se může prodloužit dodací lhůta až na 6 týdnů. Počítáno ode dne přijetí platby zálohové faktury.

 

 

V RR GROUP truhlářství Praha Vám Garantujeme:
  • individuální přístup s fantazií

  • vysokou kvalitu zpracování

  • výhodný poměr ceny a kvality

  • kvalitní montáž a servis

  • dlouhou životnost, účelovost a praktičnost Vašeho nábytku 

Děkujeme za Vaši zprávu.

prouzek
2021 - Všechna práva vyhrazena. Webové stránky vytvořil Webaz.cz