stin

prouzek

O nás

15 let tradice a zkušeností

  „Většinu našeho růstu iniciovali sami naši klienti, kteří se nám svěřovali se špatnými zkušenostmi s dodávkami jednotlivých služeb a řemesel. Obraceli se na nás a žádali, abychom jim zajistili i další služby, a to na stejné kvalitativní úrovni, na kterou byli zvyklí u nás.“

Richard Formánek, jednatel

 

                                             

Vážení zákazníci,

Vítáme Vás na internetových stránkách naší společnosti.

Společnost RR Zahrada byla založena v roce 2008 Richardem Formánkem. RR Zahrada se během prvních dvou let zaměřovala pouze na návrhy a realizace zahrad zahrnující též okrasná a koupací jezírka. Úspěšný start nám zajistil mnoho spokojených zákazníků.

Ještě téhož roku byla společnost přejmenována na RR ZAHRADA A STAVBA, s.r.o. a začala svou činnost rozvíjet i na půdě stavitelství. Téhož roku byl zahájen vývoj technologií pro tzv. vertikální zahrady, které jsou od 9.6.2011 chráněny užitným vzorem.

V roce 2011 jsme rozšířili nabídku služeb o možnosti vyřízení hypotéky pro Váš nový dům či zahradu. Od tohoto roku jako jedna z mála zahradnických firem působících na českém trhu nabízíme velkoplošnou rekultivaci půdních ploch.

V polovině roku 2012 byla zahájena výstavba nového sídla společnosti v Říčanech u Prahy a zároveň zahájena zakázková truhlářská výroba.

V roce 2014 jsme naše aktivity shrnuli pod obchodní název RR GROUP. Nyní Vám můžeme nabídnout komplexní řešení Vašeho bydlení od projektu domu přes zařízení hypotéky až samotnou výstavbu, design a vybavení interiéru a zakončení překrásnou zahradou včetně oplocení pozemku a vybudování všech příjezdových cest a chodníků. Navštívit můžete naši pobočku v Praze Nuslích Ateliér bytového designu RR ineriéry.


Nabízíme Vám:

  • vypracování kompletní projektové dokumentace a zajištění stavebního povolení

  • vyřízení hypotéky pro Váš nový dům či zahradu

  • samotnou realizaci stavby

  • kompletní řešení Vašeho nového či stávajícího interiéru včetně 3D návrhu

  • výrobu nábytku na míru

  • návrh a realizaci zahrady, okrasného či koupacího jezírka nebo biobazénu včetně následného servisu

                                               

 


Děkujeme za Vaši zprávu.

prouzek
2021 - Všechna práva vyhrazena. Webové stránky vytvořil Webaz.cz