stin

prouzek

Rekonstrukce

Provádíme rekonstrukce domů a bytů na klíč, rekonstrukce činžovních a panelových domů, rodinných domů, půdní vestavby, bytová jádra.

 

S rekonstrukcí Vám poradíme, zařídíme dokumentaci, projekt včetně vizualizace, architekta, povolení, stejně jako u výstavby i zde samozřejmě pracujeme „na klíč“. Rozsah naší spolupráce je na Vás, našich zákaznících. Koordinujeme všechny činnosti na stavbě.

Při všech našich zakázkách klademe důraz na otevřenou komunikaci se zákazníkem a transparentní rozpočet. I rekonstrukce menšího rozsahu je ošetřena smlouvou o dílo. Podívejte se na náš Ceník a zavolejte nám.

 

Revitalizace panelových domů, bytů

 

Revitalizace bytového domu je komplexní souhrn prvků, který prodlouží jeho životnost a zlepší celkovou ekonomiku provozu domu. Doporučujeme majitelům nechat si nejdříve zpracovat posudek o stavu domu a to nejen v oblasti zateplení, ale také stavu rozvodu sítí v domě a vnitřních konstrukcí.

 

 Vhodným zateplením se např. sníží náklady na vytápění až o 60 procent, zlepší se vzhled domu a v neposlední řadě zvýší komfort bydlení. Neméně důležitá je výměna nevyhovujících oken, vstupních dveří, izolace střechy ale i zasklení lodžií.

 

Vždy se snažíme najít optimální řešení pro zákazníka. Spolupracujeme zejména českými firmami s tradicí, které poskytují na své výrobky prodloužené záruky a servis.

 

 Při seznámení se zadávací dokumentací revitalizace je samozřejmě nutná prohlídka domu, nejlépe za přítomnosti projektanta. Pokud jsme vybráni jako firma realizační, prostor si znovu přeměříme, aby nedocházelo k neplánovaným rozporům (vícepracím) s investorem.

 

Nabízíme komplexní služby: 

 

  • Architektonické studie
  • Projektová dokumentace
  • Dokumentace pro územní a stavební řízení
  • Realizační projekty
  • Komplexní zajištění inženýringu, posudků, analýz apod.
  • Kolaudační dokumentace
  • Pasportizace objektů, investiční analýzy

 

Dále také inženýrskou činnost, technické a autorské dozory. Zpracováváme posudky stavebního díla, řešíme případy havárií a poruch.
Skladové prostory před rekonstrukcí ….

…..jsme proměnili v útulnou moderní kavárnu Café Carinka s parkovištěm u autoservisu SPEI Praha 9

 

 

 

Děkujeme za Vaši zprávu.

prouzek
2023 - Všechna práva vyhrazena. Webové stránky vytvořil Webaz.cz