stin

prouzek

Služby profesionálům

Naše SLUŽBY ŘEMESLNÍKUM jsou zaměřeny na menší výrobce nábytku, kteří nemají vlastní strojové vybavení, nebo i na zákazníky/kutily, kteří rádi tvoří vlastními silami.

 

- - -

V RR Truhlárně si můžete objednat tyto služby:

1) Formátování:

Formátování provádíme na formátovacích pilách s předřezem typu SCM SI 300N.

Formátování na přesné rozměry, olepení hran naformátovaných dílců ABS hranou, nebo i přesné předvrtání různých potřebných otvorů, např. pro sesazení korpusů, osazení pantů, patří k základům úspěšného dokončení výrobku. Tyto služby jsou poskytovány vždy na základě Vašeho individuálního požadavku. Výsledkem jsou hotové polotovary, které lze doma sesadit a dílo je hotové.

Základem je zadání přesných rozměrů, respektování směru kresby a označení požadovaných hran dílců na olepení ABS hranou. Na základě těchto informací zpracujeme nářezový plán, který optimalizuje výtěžnost z deskového materiálu.

Ceník :  

 

Formátování: 11 Kč/řez
Formátování expres do 24hod: 20 Kč/řez

               

 

2) Olepování:

Olepení provádíme na olepovačce s předfrézovací jednotkou BI-MATIC Prima 4.2.

Je možné použití ABS hran šířky v rozmezí 0,4 - 3 mm. 

ABS do tloušťky materiálu 25mm-14kč/bm

ABS nad tloušťku materiálu 25mm-25kč/bm

Tvarové olepování-dohodou


3) Frézování:

Frézování provádíme na spodní fréze typu Casadei F110.4) Srovnávání a tloušťkování:

- Provádíme na fréze typu RM CM 410

- Ceny dohodou

- Objednání/Prodej lamina a deskového materiálu

Velkoplošný deskový materiál máme možnost nabídnout v UNI barvách - různé barevné odstíny, nebo DEKORECH různé struktury a barevnosti napodobující přírodní dřeviny a kámen. Veškeré vzorníky máme k nahlédnutí na naší provozovně.

Popis jednotlivých materiálů:


1) Laminované dřevotřískové desky – LTD

Jsou velkoplošné desky na bázi dřeva s povrchovou úpravou laminátem v uni barvách, nebo dřevodekoru. Používají se k výrobě nábytku na korpury, police a dvířka.

Standardně dodávané rozměry:

délka: 2800mm

šířka : 2070mm

tloušťka: 18,28,38mm

Pro objednání i stanovení ceny desky je nutné znát číselné označení dekoru požadované desky, toto je možné zjistit na naší provozovně, kde máme kompletní vzorníky. Tyto desky máme možnost nařezat na Vámi požadované přesné formáty a hrany olepit  ABS hranou v barvě nebo dřevodekoru desky.

Výrobce EGGER, KRONOspam, Thermopal


2) HDF desky

Tyto polotvrdé dřevovláknité desky, jejichž povrch je dokončen vrstvou laku, nebo laminátem  v uni barvách, nebo dřevodekoru se používají na zádové části skříňového nábytku.

Standardně dodávané rozměry:

délka: 2800mm

šířka: 2070mm

tloušťka: 3mm

Pro objednání i stanovení ceny desky je nutné znát číselné označení dekoru požadované desky, toto je možné zjistit na naší provozovně, kde máme kompletní vzorníky LTD desek.

Tyto desky máme možnost nařezat na Vámi požadované přesné formáty.

Výrobce EGGER


3) Pracovní desky

Postformingové desky pro použití v kuchyních jako pracovní, nebo stolové desky v uni barvách, dřevodekoru a dekorech přírodních kamenů.

Standardně dodávané rozměry:

délka: 4100mm

šířka :   600mm

šířka :   920mm,1175mm oboustranně zaoblené

tloušťka : 28mm, 38mm,

Pro objednání i stanovení ceny desky je nutné znát číselné označení dekoru požadované desky, toto je možné zjistit na naší provozovně, kde máme kompletní vzorníky. K pracovním deskám dodáváme i příslušenství – lišty. Tyto desky máme možnost nařezat na Vámi požadované přesné formáty a hrany olepit  ABS hranou v barvě, nebo dekoru desky.

Výrobce EGGER, KRONOspam, Thermopal, Mosaictech


4) Zádové desky/zástěny pro kuchyňské linky

LTD desky v uni barvách, dřevodekorech a dekorech přírodních kamenů, které se používají na zakrytí stěny mezi spodními a horními skříňkami kuchyňských linek – varianta použití místo dlaždic

Standardně dodávané rozměry:

délka: 4100mm, 4120mm - podle výrobce

šířka: 640mm

tloušťka: 9mm,10mm,15mm - podle výrobce

Pro objednání i stanovení ceny desky je nutné znát číselné označení dekoru požadované desky, toto je možné zjistit na naší provozovně, kde máme kompletní vzorníky. Tyto desky máme možnost nařezat na Vámi požadované přesné formáty a hrany olepit  ABS hranou v barvě nebo dekoru desky.

Výrobce EGGER, KRONOspam


5) Abs hrany

ABS hrany jsou laminátové pásky, v uni barvách a dřevodekorech, které se používají k olepení hran laminovaných desek, pracovních desek a zástěn.

šířka: 22mm, 42mm

tloušťka: 0,5mm, 1mm, 2mm

Pro objednání i stanovení ceny ABS hrany je nutné znát číselné označení dekoru desky, na kterou bude použita, toto je možné zjistit na naší provozovně, kde máme kompletní vzorníky hran i desek.

Výrobce Hranipex

Děkujeme za Vaši zprávu.

prouzek
2023 - Všechna práva vyhrazena. Webové stránky vytvořil Webaz.cz