stin

prouzek

Nábytek na zakázku RR Truhlářství

,,My nábytek skutečně vyrábíme"

 

 

Proč nábytek na zakázku z dílny RR GROUP Praha?


Pokud už Vás nebaví jednotvárnost a nízká kvalita nábytku běžně dostupného v obchodech, jste správně na stránkách RR GROUP.


Vyrábíme nábytek špičkové kvality, který přesně odpovídá Vašim potřebám a vkusu. Dokážeme to díky moderně zařízené truhlářské dílně, široké škále materiálů, barev a moderních nábytkových systémů. Ve spolupráci s naším architektem a truhláři bude Váš nábytek originální, praktický s luxusním designem.


Jak to u nás funguje?


Pokud preferujete osobní jednání s možností prohlídky nábytku zakázkové výroby máte možnost navštívit "Ateliér bytového designu", showroom a hlavní kancelář RR GROUP.


Zastavte se na naší pobočce v Praze Nuslích, Svatoslavova 213. V  Ateliéru RR  GROUP se Vám bude věnovat proškolený personál ve všední dny a po dohodě i mimo "pracovní dobu" a v sobotu.


Architekt Vám v příjemném prostředí showroomu představí širokou škálu materiálů, barev a technických řešení nábytku na zakázku, které máte k výběru. Na základě Vašich požadavků navrhne a předkreslí požadovaný nábytek. Zpracuje také prvotní cenovou  nabídku a dohodnete se na termínu zaměření a termínu dodání/montáže.
Pokud objednávku potvrdíte, bude s Vámi sepsána smlouva o dílo a vystavena zálohová faktura. O začátku výroby nábytku na zakázku v naší truhlárně zákazníky informujeme a dále také o jejím průběhu. U kuchyní na míru, vestavěných skříní, obývacích stěn a dalšího nábytku na zakázku předchází výrobě samozřejmě zaměření na místě tedy u Vás doma.


Poptávka výroby nábytku na zakázku prostřednictvím e-mailu


Pokud nemáte čas na osobní návštěvu našeho „showroomu“, neváhejte nám zaslat poptávku prostřednictvím e-mailu. Veškeré kontakty nebo potřebný formulář naleznete na tomto odkazu.

 


V e-mailu nám postačí specifikovat základní požadavky nábytku na zakázku, který si přejete.


1.     Co chcete vyrobit? – kuchyni na zakázku, vestavěnou skříň, skříňku do koupelny, postel, komodu, psací stůl na zakázku apod. … připojte požadované rozměry nábytku, rozměry místnosti a barevné x materiálové ladění. Pokud si nejste jisti materiálem, pošlete nám foto stávajícího interiéru, dle kterého budeme „ladit“.
2.     Na základě Vámi zaslaných podkladů vypracujeme prvotní cenovou nabídku, nákresy a vizualizaci. V případě spokojenosti bude vypracován projekt nábytku na míru, smlouva o dílo a zálohová faktura. Jak uvádíme výše, bude provedeno i zaměření v místě realizace.


Proč zvolit zakázkovou výrobu nábytku?


•   Získáte zcela originální nábytek špičkové kvality vyrobený na základě Vašich přání


•   Každý centimetr prostoru Vašeho interiéru bude účelně a prakticky využitý, už žádné slepé skříňky a výplně ve Vaší kuchyni!
 
Nevěříte? Níže si můžete prohlédnout ukázky našich prací popřípadě navštívit naší galerii nábytku na míru.

Naše další webové stránky www.rrinteriery.cz

 

Kuchyně na zakázku

Kuchyň ně míru

 

 Kuchyně na míru ve tvaru "L"

Kuchyňe na míru

 

 Zakázkový koupelnový nábytek 

Koupelnový nábytek

 

 Vestavěná skříň na míru

Vestavěná skříň

Děkujeme za Vaši zprávu.

prouzek
2023 - Všechna práva vyhrazena. Webové stránky vytvořil Webaz.cz