stin

prouzek

Údržby zahrad a veřejné zeleně


Údržby zahrad provádíme jednak v soukromých zahradách tak i na veřejných prostranstvích Prahy, měst či obcí v jejím okolí. Ať už se jedná o péči o trávník, záhony, keře či stromy. Také provádíme kácení a prořezávky vzrostlých stromů.

Údržby zahrad Praha

 

Rádi Vám poradíme, jakou údržbu by Vaše zahrada, nebo veřejné prostranství požadovalo a vše dovedeme k dokonalosti, aby zeleň plnila svou správnou funkci a vypadala reprezentativně.

Přehled služeb v oblasti údržby zahrad, které provádíme, naleznete v našem ceníku. Pokud potřebujete něco specifického, co v ceníku nenaleznete, nebojte se nás kontaktovat a určitě vymyslíme nějaké řešení.

Pokud považujete zeleň v obci, či městské části, kde bydlíte za zanedbanou a neudržovanou, která potřebuje údržbu neváhejte nás kontaktovat! V současné době provádíme přijatelná řešení pro obce s nízkým rozpočtem ale i pro velké městské části. Aktuálně provádíme seče travnatých ploch v obci Strašín u Říčan a na pražském Barrandově, v Hostivaři a Horních Měcholupech.

Údržby zahrad a veřejné zeleně, které jsme již zrealizovali a jak o tato místa dále pečujeme, si můžete prohlédnout v naší fotogalerii Disponujeme technikou a zkušeným personálem, který nám umožňuje zkultivovat velké plochy, nepřístupná místa a krajnice cest za příznivé ceny a v krátkém čase.

ceníku najdete přehledně rozepsané naše služby a cenové sazby.

Děkujeme za Vaši zprávu.

prouzek
2021 - Všechna práva vyhrazena. Webové stránky vytvořil Webaz.cz