stin

prouzek

Realizace zahrad

Již třináctým rokem Vám nabízíme návrhy, úpravy a realizace zahrad nebo jejich částí pro klienty z Prahy a okolí. Po celou dobu pro Vás navrhujeme, realizujeme a upravujeme celé zahrady nebo jejich části. Projekty zhotovujeme po společné domluvě, aby zahrada co nejvíce odpovídala Vaší představě. Ovšem, pokud nemáte jasnou představu, rádi Vám pomůžeme a poradíme, aby Vaše zahrada vypadala co nejlépe.

Projekt dodáváme v elektronické i papírové podobě a následně z něj vytvoříme skutečnost. Ceny naleznete v sekci Ceník.

V případě zájmu si prohlédněte ukázky našich realizací zahrad,  které vás zaručeně přesvědčí.Kdy je správná doba pro realizaci zahrady?

Realizace se mohou provádět celoročně, pokud to podmínky dovolí a půda není zmrzlá. Nejvhodnější je ale pro realizaci zahrady jaro a podzim, kdy je v zemi dostatek vláhy a rostliny ještě jsou, nebo začínají být v klidové fázi. Ovšem ale i v zimě lze na realizaci zahrady pracovat a to ve formě projektování. Právě v těchto měsících je nejvíce času na tvorbu projektů a veškerou přípravu.

Rádi budeme pečovat o Vaši zahradu

Po dokončení realizace Vaší zahrady však naše spolupráce s Vámi nekončí. Poskytujeme Vám samozřejmě i následnou údržbu zahrady, která zahrnuje jak jarní a letní hnojení trávníku, profesionální řez dřevin, nutné zazimování zahrady a závlahového systému, stejně tak jeho jarní spuštění, sečení trávníku a další operace, které je nutné během roku realizovat.

Realizace zahrady Praha 

 

Děkujeme za Vaši zprávu.

prouzek
2023 - Všechna práva vyhrazena. Webové stránky vytvořil Webaz.cz