stin

prouzek

Zakládání trávníků

Trávníků existuje velký počet typů, od zeleného koberce v tradiční zahradě, krátce střiženého trávníku na fotbalových a golfových hřištích až po květnaté louky. Jednou z hlavních funkcí trávníku je zamezení nadměrné prašnosti na Vašem pozemku.

O typu trávníku v zahradě rozhoduje velikost a využití prostoru vymezeného pro travnatou plochu. Pro založení trávníku je důležité, aby byl povrch přesně vytvarován, prokypřen, důkladně odplevelen a byla zde kvalitní půda.

Založení trávníku můžeme provést výsevem nebo položením travního koberce. Naše firma provádí obě varianty založení trávníku.

 

Klady a zápory variant založení:

 

  • Výsev - založení trávníku výsevem je levnější, ale více náročné na počáteční péči. Je zde delší doba vzrůstu, takže efekt hustého trávníku přijde až za několik týdnů.
  • Travní koberce - položení travních koberců je rychlé a efekt je zde okamžitý. Záporem je hlavně vyšší cena a v prvních týdnech velká náročnost na závlahu, než travní koberec prokoření.

 

Realizace zahrady - Kobercový trávník

 

 

Profesionální technika

Disponujeme profesionální technikou, se kterou je kvalita i rychlost práce několikanásobně zvýšena. Svěříte-li založení do našich rukou, zaručíme Vám krásný a reprezentativní trávník, který podtrhne jedinečnost Vaší zahrady.Navštivte naší galerii Realizací zahrad

Děkujeme za Vaši zprávu.

prouzek
2023 - Všechna práva vyhrazena. Webové stránky vytvořil Webaz.cz