O DESIGN STUDIU - www.rrgroup.cz

Přejít na obsah
Kvalita a spokojený zákazník, to je to, co nás motivuje v naší práci. Pokud toužíte po nábytku, který bude funkční a účelný, je vyroben u nás v České republice a navíc podle Vašich představ a potřeb, jste na správném místě.
 
 
Precizně a detailně vypracovaný návrh je dobrým začátkem  každé nové kuchyně, bytu, domu i zahrady. Tady platí přímá úměra – čím více, tím lépe. Jakékoliv šetření na začátku každého projektu, znamená vyšší investice v jeho samotné realizaci.
 
 
U nás v RR GROUP s Vámi projdeme celým procesem, od nápadu, přes projektovou dokumentaci, kde můžete získat reálnou představu o celém prostoru a dispozicích, až po výrobu veškerých komponentů a jejich montáž u Vás doma.
Nabízíme
 
-        Poradenství v oblasti bytového designu
 
-        Nezávazné konzultace
 
-        3D vizualizace
 
-        Vypracování projektu (DŮM, BYT,POKOJ,OBCHODNÍ PROSTORY,ZAHRADA)
 
-        Realizace projektu
 
-        Vlastní truhlárna – výroba kvalitního nábytku na míru
 
-        Kompletní zařízení navrženého interiéru
Návrhy interiérů
 
 
 
Potřebujete osvěžit, změnit či obohatit vzhled a zařízení Vašeho současného bydlení ?
 
 
Rádi Vám pomůžeme rozhodnout se pro ideální kombinaci barev, materiálů, využití prostoru a stylu, který by nejlépe vyhovoval Vašim potřebám a snům. Vše zpracujeme do 3D vizualizace, kde můžeme společně doladit i ty nejmenší detaily a vy budete mít reálnou představu o celém projektu.
 
 
 
 
Umíme navrhnout nadčasovou kuchyň, praktický a zábavný dětský pokoj, vzdušný obývací pokoj, reprezentační kancelář zkrátka vše co po nás naši klienti požadují. Vždy se snažíme maximálně vyhovět a respektujeme klientovy možnosti a požadavky.
 
 
V ateliéru můžete vybírat ze spousty barevných kombinací a materiálů.
 
Návrat na obsah